Тәуелсіздік Құрдасы

Жұлдызды белсенді емесЖұлдызды белсенді емесЖұлдызды белсенді емесЖұлдызды белсенді емесЖұлдызды белсенді емес

Байрамов Рустам Владимирович Арқалық қаласында дүниеге келген, жоғары білімді Қостанай мемлекеттік педагогикалық институтында, екінші білімді Омбы мемлекеттік педагогикалық университетінде алған. Педагогика ғылымдарының магистрі. Рустам Владимирович 7 жыл бойы білім беру саласында дене шынықтыру пәнінің мұғалімі болып жұмыс істейді.

"Мен балаларға өзім білетін нәрсені үйретуге тырысамын, балалар жақсы жаққа ұмтылуы үшін, әр сабақта спортпен шұғылдану қызықты болуы үшін. Педагогикалық қызметімде әр балаға көзқарас табуға тырысамын, оның қабілеттерін дамытуға көмектесемін. Әрқашан балалардың қалың ортасында болу, олардың өмірімен, қызығушылықтарымен өмір сүру, құпиялары мен сұлулығын, дене шынықтыру рәсімін түсінуге деген ұмтылысын ояту. Бұл менің өмірімнің мәні.

Ел Тәуелсіздігінің 30 жылдығы-бұл мереке жаңа егемен және Тәуелсіз Қазақстан Республикасының дүниеге келуімен атап өтілді. Тәуелсіздік күні-әрбір қазақстандық үшін айтулы мереке. Бұл біздің ортақ Отанымыздың бостандығының, әл-ауқатының және күшінің символы болып саналады. Әр үйге және әр отбасына денсаулық пен амандық, молшылық, тыныштық пен бейбітшілік тілеймін.