«Ұшқыр ой алаңы» турнирі

Жұлдызды белсенді емесЖұлдызды белсенді емесЖұлдызды белсенді емесЖұлдызды белсенді емесЖұлдызды белсенді емес

"Ұшқыр ой алаңы" оқушылардың дебаттық қозғалысы  жобасын жүзеге асыру аясында мектепте тарих пәнінің мұғалімі Нурмағамбетова Сымбат Абдуловнаның жетекшілігімен "Парасат" дебаттық клубы құрылды.

28 қаңтарда онлайн режимінде "Ұшқыр ой алаңы" облыстық пікірсайыс турнирінің қалалық кезеңі өтті. Турнирге Максим Хабибулин (9 "Д") және Коваленко Никита (10 "А") белсенді қатысты. Пікірсайыстың барлық қатысушыларына оң және сыни тұрғыдан ойлау, қарсыластың дәлелін жоққа шығару және "Үкімет қалаусыз тағамға салық енгізеді", "үкімет жоғары білімі жоқ кәсіпкерлердің сәттілік тарихының кең таралуына қарсы", "Үкімет студенттердің пікірлерін ескере отырып, университет оқытушыларының жалақысын белгілейді"сияқты ерекше тақырыптар бойынша тұжырым жасау, негіздеу және қорытындылау қабілеттерін көрсету ұсынылды.

Пікірталасқа қатыса отырып, Максим мен Никита пікірсайыс дебютінде сөйлеу дағдыларын жетілдіріп, сенімді дәлелдер жасауда тәжірибе жинады.

Add comment

Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасын бұзатын қорлауға, ар-намыс пен абыройды қорлауға, ұлтаралық араздықты қоздыруға, ұятсыз сөздерді қолдануға және түсініктемелер жариялауға тыйым салынады.

Security code
Refresh