«Денсаулық шаңғысы 2022» қалалық шаңғы спорты фестивалі

Жұлдызды белсенді емесЖұлдызды белсенді емесЖұлдызды белсенді емесЖұлдызды белсенді емесЖұлдызды белсенді емес

18 ақпан күні №3 БЖСМ базасында «Денсаулық шаңғысы 2022» қалалық шаңғы спорты фестивалі өтті. Қашықтық -2,5 км.көтерілу және түсу. Қатысушылар трасса бойымен еркін стильде жүріп, жеке есепте және жалпы командалық нәтиже бойынша жарысты. Шаңғымен жүгіруден 200-ге жуық жас жігіттер мен қыздар жарысқа қатысты.

Жарысқа Қостанай қаласының мектептері, колледждері мен университеттері қатысты. Біздің мектепті 8, 9 және 11 сынып оқушылары қатысты және олар тапсырманы өте жақсы орындады. Жарыс татулық жағдайда өтті, барлық қатысушылар сергектік пен денсаулық қуатын алды!

Add comment

Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасын бұзатын қорлауға, ар-намыс пен абыройды қорлауға, ұлтаралық араздықты қоздыруға, ұятсыз сөздерді қолдануға және түсініктемелер жариялауға тыйым салынады.

Security code
Refresh