Назар аударыңыз! ҚР ТЖМ КТИ тіркелу

Жұлдызды белсенді емесЖұлдызды белсенді емесЖұлдызды белсенді емесЖұлдызды белсенді емесЖұлдызды белсенді емес

Құқық қорғау қызметі – құқық қорғау органдары лауазымдарындағы мемлекеттік қызметтің ерекше түрі.

Қостанай қаласы Төтенше жағдайлар басқармасының қызметкерлерімен Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Көкшетау техникалық институты (әрі қарай – КТИ) факультетіне күндізгі оқу бөліміне үміткерлерді тарту мақсатында жыл сайын қаладағы оқу орындарының оқушылары арасында үгіт-нәсихаттау іс-шаралары жүргізіледі.

Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 6 қаңтардағы №380 – ІV заңына сәйкес «Құқық қорғау қызметі туралы» білім беру ұйымдарына оқуға құқық қорғау органдарының 16 жасқа толған, орта білімі бар тұлғалар кіре алады.

Add comment

Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасын бұзатын қорлауға, ар-намыс пен абыройды қорлауға, ұлтаралық араздықты қоздыруға, ұятсыз сөздерді қолдануға және түсініктемелер жариялауға тыйым салынады.

Security code
Refresh